Digjet makina e oficerit të krimeve në Librazhd! Autori me kapuç largohet, sekuestrohen kamerat! Muaj më parë i vodhën marketin

Në orët e para të mëngjesit është djegur makina e oficerit të krimeve në Librazhd. Bëhet fjalë për Petrit Xhepin i cili punon në Drejtorinë e Policisë Elbasan.

Sipas burimeve një person me kapuç i është afruar makinës së parkuar të oficerit dhe me pas është larguar me vrap në drejtim të paditur. 

Forcat e policisë janë vënë në ndjekje të tij. Kamerat e sigurisë përreth janë sekuestruar për të zbardhur ngjarjen dhe për të identifikuar autorin. 

Report Tv mëson se disa muaj më parë Petrit Xhepit i është vjedhur një market në pronësi të tij.

Lidhur me ngjarjen janë shoqëruar disa persona te dyshuar. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe deri më tani nuk dihet se kush është shkaku që makina e oficerit është djegur.

Makina e djegur dhe oficeri Petrit Xhepi

 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 14:04
Publikohen pamje të makinës së djegur të oficerit në Librazhd

Këto janë pamjet e makinës së djegur të oficerit të krimeve në Librazhd Petrit Xhepi. Pjesa e përparme e makinës është shkrumbuar, por ka vetëm dëme materiale.

Sipas burimeve një person me kapuç i është afruar makinës së parkuar të oficerit dhe me pas është larguar me vrap në drejtim të paditur. 

1610629502_600040923d886makinapolicit.jpg

Ora 13:05
I dogjën makinën në Librazhd, disa muaj më parë oficerit i kanë vjedhur marketin

1610626096_12719094029077898113961599054877o.jpg

Detaje të reja janë zbardhur nga djegia e makinës së oficerit të krimeve në Librazhd Petrit Xhepi, në orët e para të mëngjesit.

Disa muaj më parë Petrit Xhepit i është vjedhur një market në pronësi të tij.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Kush është gjyqtarja në Korçë që liroi zyrtaren e akuzuar për mashtrim se fëmijët e saj pësuan tronditje psiko-emocionale

Kush është gjyqtarja në Korçë që liroi zyrtaren e akuzuar për mashtrim se fëmijët e saj pësuan tronditje psiko-emocionale