VIDEO/ Digjet një banesë private mes pallateve në Durrës, zjarri dyshohet të jetë vënë nga disa endacakë

Një banesë e braktisur në lagjen nr. 17 ka marrë flakë pasditen e djeshme në Durrës.

Zjarri dyshohet të jetë vendosur nga disa endacakë,  të cilët e shfrytëzonin hapësirën si vend qëndrimi të përkohshëm.

Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia vijon hetimet për kapjen dhe identifikimin e autorëve të zjarrvënies.

Lajmi në përditësim...

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Tentuan të vidhnin me armë një banesë në Prush, shkëmbim zjarri mes autorëve dhe efektivëve! Policia u vihet në ndjekje

Tiranë/ Tentuan të vidhnin me armë një banesë në Prush, shkëmbim zjarri mes autorëve dhe efektivëve! Policia u vihet në ndjekje