Digjet një makinë e parkuar në Elbasan, merr flakë dhe mjeti ngjitur me të! Zjarri dyshohet i qëllimshëm

Makina e djegur

Një makinë i parkuar në qytetin e Elbasanit ka marrë flakë, ndërkohë që ka djegur edhe një mjet që ishte parkuar ngjitur me të. Zjarri fillimisht ka rënë në mjetin tip Skoda dhe më pas është përçuar edhe në mjetin tjetër.

Ngjarja ka ndodhur përball gjykatës së Elbasanit, ndërkohë që dyshohet që zjarri të ketë qenë i qëllimshëm.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.

I.K./E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Merr flakë në ecje 'Range Roveri' në Krujë, shpëton shoferi! Digjet dhe një makinë në Durrës (VIDEO)