Dikur në ‘luftë të egër’, Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë për herë të parë pas 'BBV1', ja ku do i shohim (VIDEO)

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj do të bëhen bashkë për herë të parë që nga finalja e madhe e "Big Brother VIP Albania 1", ku balerini u shpall fitues.

"Vip Magazine" ka mësuar se Iliri do të jetë i ftuari i parë në puntatën hapëse në sezonin e dytë të programit “Më Lër të Flas”.

Kutjojmë se emisioni i Donaldit dhe Romeos "Më lër të flas" do të fillojë transmetimin me datë 24 Mars, mbrëmjen e së premtes.

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje