Disa dyshime në dashuri...çfarë thonë yjet për ju sot

Disa dyshime në dashuri...çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në këto javë do të mund të bëni një hap të shkëlqyeshëm përpara nga pikëpamja sentimentale, megjithatë do t'ju duhet të jeni më të ndjeshëm ndaj partnerit tuaj dhe gjithashtu më pak argumentues. Në punë ju duhet pak më shumë organizim.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten në dashuri ka ardhur koha të përballeni me disa probleme por gjithçka do të zgjidhet në ditët në vijim. Në punë duhet të jemi më të vendosur dhe të veprojmë menjëherë pa pritur gjithmonë “momentin e duhur”.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të premten, kini kujdes në dashuri sepse qielli i ditë që vjen do t'ju shohë veçanërisht kokëfortë. Edhe në punë situata nuk do jetë e lehtë për tu menaxhuar por mundohuni të bëni përpjekje. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të premten po vjen një moment fuqie që duhet ta shfrytëzoni sa më shumë. Nga natyra jeni të kujdesshëm, por tani është koha për të rrezikuar. Ndryshime shumë të mirëpritura po vijnë në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten dita të sheh pak të shqetësuar, por dije që në qershor dashuria do të shohë një rikuperim të bukur. Në punë, filloni të planifikoni lëvizjet tuaja të ardhshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të premten në dashuri ka më shumë qetësi, por gjithsesi do të duhet të përpiqeni të bëni kompromise me partnerin. Ndryshimet vijnë në punë dhe gjithashtu mundësia për të zgjidhur disa probleme të vjetra.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të premten kjo ditë është e bukur për emocionet që mund të përjetoni në maksimum nëse jeni beqarë apo në çift. Në punë, profesionistët e lirë mund të arrijnë shumë dhe të kenë ide të shkëlqyera. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten prisni disa takime të reja interesante në këtë ditë që ju sheh me fat dhe akoma më magjepsës se kurrë. Në punë duhet të jeni pak më luftarak, të guxoni më shumë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të premten do të duhet të prisni deri në fillim të qershorit për të parë disa përmirësime nga pikëpamja sentimentale. Në punë ka shumë gjëra për të bërë si dhe probleme për të zgjidhur. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të premten tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse ju mundon një ndjenjë e fortë largësie. Në punë jeni shumë ambiciozë dhe do mund të arrini shumë në këtë periudhë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten është më mirë të mos zhyteni në situata të pamundura sentimentale. Mundohuni të jetoni një dashuri të qetë, solide, në dritën e diellit. Mundësi të mëdha për rritje vijnë në punë edhe nëse ka shumë punë për të bërë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të premten disa dyshime në dashuri. Ndoshta nuk jeni më të sigurt për ndjenjat tuaja për partnerin tuaj. Në punë gjithçka po ecën me not. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë dhe nuk do të ketë asnjë problem. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë dhe nuk do të ketë probleme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol