Distancohuni nga ata që nuk ju meritojnë, çfarë thonë yjet për ju sot

Distancohuni nga ata që nuk ju meritojnë, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dielli dhe Marsi ju japin një dëshirë të madhe për të bërë plane dhe ditë më të mira vijnë për të bërë një takim, për të folur për planet për të ardhmen. Ata që e duan me të vërtetë njëri-tjetrin nuk do të kenë kufij për të bërë dhe planifikuar javët e ardhshme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të hënën një kurs i ri i jetës profesionale është tashmë i hapur, të lindurit më të vrullshëm do të donin të kërkonin zgjidhje në qytete të tjera, ju mund të eksperimentoni. Që nga muaji mars Jupiteri ka marrë mbrojtjen e shenjës, sjell aftësinë për të ndriçuar jetën, frymëzime që lënë gjurmë, ata që kryejnë një aktivitet publik dhe kanë nevojë për konsensus do ta mbyllin vitin në mënyrë interesante.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të hënën jupiteri ka mbrojtur të gjitha situatat më të rëndësishme, tani duhet të gjejmë siguri edhe tek të tjerët, veçanërisht nëse keni ndryshuar një grup pune ose nuk keni më besim tek disa njerëz, jo më momente të errëta, duhet të gjeni vetëbesim.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të hënën është mirë të fillosh të mendosh për vitin 2024 si një vit me projekte të mira për të realizuar. Largoni njerëzit që duan t'ju vënë në krizë, mund të distancoheni nga ata që nuk ju meritojnë. Ata që janë vetëm, natyrisht, nuk do të duhet të gërmojnë të kaluarën, por të shpresojnë për diçka të re.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të hënën ka pasur momente gjatë javëve të fundit, në të cilat durimi yt nuk mund të duronte pushtimin e punës suaj nga njerëz të paaftë, personazhe nga të cilët është më mirë të distancohemi. Nuk ka kuptim të përfshihesh në histori për jetën.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të hënën duhet të zgjidhni me kujdes dhe të mos mbështeteni shumë tek të tjerët. Thirrje të rëndësishme, për ata që kanë mundësinë dhe CV-në e duhur është një kohë e lehtë për të marrë konsensus dhe një rol që i përshtatet mirë përgatitjes së dikujt.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të hënën duhet guxim i madh për të përballuar gjëra të reja. Ata që i kanë dhënë fund një lidhjeje që nga viti i kaluar nuk mendojnë më për këtë, ata tashmë mund të kenë një pasion në zemër, cikli pozitiv si nga pikëpamja emocionale ashtu edhe nga ajo fizike ju lejon t'i përkushtoheni më shumë vetes dhe atyre që i doni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën nëse keni vendosur të ndryshoni, transformoni jetën tuaj do të thotë se nuk keni qenë mirë më parë. Nuk ka fitues apo humbës, ju jeni një person tjetër, më i sigurt dhe më i fortë, në një klimë të tillë tashmë mund të bëni plane për vitin 2024.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të hënën do ta mbyllni vitin me Venusin dhe Marsin në shenjën tuaj. Dhurata e Krishtlindjes mund të jetë një takim argëtues dhe i papritur, ata që e mbyllin vitin me një person të këndshëm do të mund të mendojnë për t'i mbajtur pranë tyre në 2024.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të hënën mund të flasim për një periudhë motivimesh të reja. Nëse duhet të bëni kërkesa, mos u shqetësoni. Ambicia është shtyrë në maksimum, ju jeni proaktiv dhe në fund të fundit është më mirë në këtë mënyrë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të hënën në këtë fazë të fundit të vitit, dëshira është të shkojmë deri në fund të gjërave që janë të gabuara dhe të ndërpresim lidhjet me situatat që shkaktojnë shqetësim fizik, ne duhet. Mos i mbidramatizoni gjërat që shkojnë keq në jetën e përditshme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Jupiteri vazhdon një tranzit të rëndësishëm, Saturni është në fillim të shenjës, e gjithë kjo sjell një ngarkesë të mirë urtësie dhe vullneti për veprim, për më tepër Saturni do të jetë në sekstil me Jupiterin dhe kjo dyfishon shanset për sukses.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)