'Dita e duhur për të surprizuar dikë...' horoskopi për ditën e sotme

'Dita e duhur për të surprizuar dikë...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Këtë të mërkurë 15 ju pret një ditë mjaft e veçantë. Mundohuni të mos merrni vendime të nxituara. Në punë gjërat do të qetësohen, por gjatë fundjavës.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ka raste kur duhet të përpiqeni të mendoni vetëm për veten, kjo ditë e mërkurë është një prej tyre.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

E mërkurë që po lëmë pas ishte një ditë e veçantë, përpiquni të mos i humbni ato energji. Mos e humbni fokusin edhe në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ndonjëherë izoloheni nga të tjerët pa asnjë arsye të vërtetë, ndoshta këtë të mërkurë mund ta kuptoni pse. Mos mendoni kaq shumë për punën.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Partneri/ja juaj po afrohet më shumë dhe ju jeni pak i shqetësuar. Lërini gjërat të rrjedhin. Në punë do të keni një koleg të ri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Këtë të mërkurë është dita e duhur për të surprizuar dikë me diçka vërtet të rëndësishme. Mundohuni të flisni me shefin tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Edhe nëse nuk keni dëgjuar për një person prej një farë kohe, duhet t’i shkruani. Kolegët tuaj në punë, do t’ju dëgjojnë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Luftoni për qëllimet tuaja, por mos harroni edhe njerëzit përreth jush. Ata janë shumëçka për ju.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kjo e mërkurë 15 është një ditë e bukur. Mos e prishni duke kërkuar një pretekst për të debatuar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Mund të ketë diskutime, por mos i jepni rëndësi. Puna do të jetë pak e rënduar.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Merrni pak kohë për veten tuaj dhe përpiquni të bëni atë që ju mundon të çoni përpara. Puna do t’ju japë kënaqësi të madhe.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Mos e humbni fokusin, pothuajse jeni aty ku synoni. Besoni në vetvete.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Seanca paraprake/ Edvin Prifti paraqitet në GJKKO por mungon avokati

Seanca paraprake/ Edvin Prifti paraqitet në GJKKO por mungon avokati