Dita e Valentinit, 73-vjeçarja amerikane tërheq vëmendjen, gjen dashurinë e vërtetë dhe publikon unazën: Nuk e prisja

Dita e Valentinit, 73-vjeçarja amerikane tërheq vëmendjen, gjen dashurinë e vërtetë dhe publikon unazën: Nuk e prisja

Foto ilustruese

Në një kohë kur të dashuruarit në mbarë botën po festojnë Shen Valentinin, një grua amerikane ka tërhequr të gjithë vëmendjen duke thënë se ka gjetur dashurinë e vërtetë në moshën 73-vjeçare.

“Dashuria nuk njeh moshë”, është e duhura për Carol Mack e cila pas 4 dekadash e martuar, u divorcua në moshën 70-vjeçare dhe pikërisht kur nuk e priste ajo gjeti dashurinë e vërtet.

“Jeta është kaq e çuditshme. Nuk e prisja të gjeja dashurinë e vërtet në moshën 73-vjeçare në mes të pandemisë! Dhe tani erdhi kjo....”, ka shkruar gruaja në rrejtet sociale.

Mack e ka bashkëngjitur postimin edhe me fotografinë e unazës së saj.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?



×

Lajmi i fundit

Himarë/ U denoncua për ndotje në ujërat e plazhit Potam, policia kuftare qetëson pushuesit: Nuk janë as ujëra të zeza, as shkarkime nga anijet

Himarë/ U denoncua për ndotje në ujërat e plazhit Potam, policia kuftare qetëson pushuesit: Nuk janë as ujëra të zeza, as shkarkime nga anijet