Dita fton qetësi dhe reflektim në dashuri... horoskopi sot

Dita fton qetësi dhe reflektim në dashuri... horoskopi sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dita do t'ju japë një dozë të mirë emocionesh. E vetmja gjë që duhet të keni kujdes është të mos e teproni duke i thënë shumë gjëra partnerit. Ndryshime të mëdha vijnë në punë bëhu i mënçur.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Dita e shtunë fundjava premton të jetë vërtet interesante për dashurinë. Thjesht duhet të kuptoni se çfarë doni thellë brenda. Në punë vjen një moment rikuperimi pas muajsh lodhjeje.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Do të ishte më mirë të mos lini pas dore takime të reja që mund të ndryshojnë jetën tuaj të dashurisë. Në punë, edhe nëse gjithçka duket e vështirë, kënaqësia do të vijë dhe madje më shpejt nga sa mendoni.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri ajo që po përjetoni është një moment intensiv edhe nëse është pak i shqetësuar, por ju pëlqen dramat e dashurisë. Në punë ka pak pasiguri por javën e ardhshme gjithçka do jetë më e qartë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën këshilla për zemrat e dashuruara është maturia në gjeste dhe fjalë. Në punë ka rrezik të debatoni me dikë por do mund të mbroheni më mirë. Tregojini të gjithëve meritat tuaja dhe mbrojini idetë tuaja.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dita fton qetësi dhe reflektim në dashuri. Në punë mos u kushtoni nga të tjerët, ndiqni idetë tuaja dhe jini vetvetja deri në fund, që të mos gaboni me siguri. Me pak fjalë, ju keni të gjitha kredencialet për të bërë mirë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dëshira për të dashur është rikthyer dhe nëse keni të bëni me dikë nga Luani, prisni momente të mira për të ndarë. Në punë po kërkoni diçka më stimuluese por ofertat duhen vlerësuar me kujdes.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën hëna është e favorshme gjatë fundjavës, kështu që të gjitha problemet e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të zgjidhen njëherë e përgjithmonë. Në punë gjithçka shkon mirë dhe marrëdhënia me kolegët është e favorizuar.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar momente të mira me partnerin tuaj. Venusi dhe Marsi ju ndihmojnë. Në punë është mirë të mos bëni asnjë gabim apo kumar. Kujdes nga paratë. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe portofoli juaj po qan.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Hëna është përballë ndaj bëni kujdes pasi mund të ketë pengesa në dashuri. Në punë, nëse jeni në partneritet me dikë, është më mirë të ripërcaktoni mirë rolet.Keni kaluar një periudhë shumë të vështirë, por tashmë gjithçka duket se po shkon në vend.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën keni yje shumë të bukur për të shfrytëzuar sa më shumë në dashuri. Nga ana tjetër në punë ka shumë vështirësi por në ditët në vijim do të jetë e mundur të rikuperoheni.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kjo e shtunë ofron disa emocione të tjera dhe një dëshirë të madhe për t'u dashuruar. Në punë, pas muajsh vështirësish, fillon një periudhë e mirë rikuperimi dhe ju i meritoni të gjitha.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Komandanti i NATO-s në Napoli viziton KFOR-in! Fokusi i diskutimeve sigurimi i një ambienti të qetë në Kosovë

Komandanti i NATO-s në Napoli viziton KFOR-in! Fokusi i diskutimeve sigurimi i një ambienti të qetë në Kosovë