Dita nis me kthjellime dhe temperatura të ulëta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Dita nis me kthjellime dhe temperatura të ulëta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Foto ilustruese

Moti do te jete me kthjellime dhe vranësira mesatare deri te dendura dhe reshje te pakta shiu ne jugperëndim dhe reshje bore ne verilindje dhe juglindje.

Temperaturat minimale do te luhaten -3 - 6 grade , temperaturat maksimale do te jene 3 -6°C ne veri , 11-13°C ne zonën e ulet dhe bregdet.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lutja e Açkës e zhgënjimi i Kokalarit që hasen në shurdhërinë e Berishës

Lutja e Açkës e zhgënjimi i Kokalarit që hasen në shurdhërinë e Berishës