Ditë me diell dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Ditë me diell dhe temperatura deri në 22 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Ditën e Martë vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Moti do të jetë me alternime vranësirash dhe intervale të herëpashershme kthjellimesh.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi 1-8m/s, ndërsa përgjatë vijës bregdetare e lugina era fiton shpejtësi  10-15m/sek shoqëruar  dallgëzim të forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore  4 deri 17°C

në zonat e ulëta 5 deri 22°C

në zonat bregdetare 7 deri 22°C

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kush e urdhëroi sulmin ndaj Izraelit?

Kush e urdhëroi sulmin ndaj Izraelit?