'Ditë pozitive në dashuri...' parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

'Ditë pozitive në dashuri...' parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dita nuk do të nisë në mënyrën më të mirë, shtyni diskutimet në dashuri. Periudha e ndryshimeve në vendin e punës.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Falë një Hëne të favorshme, çdo mosmarrëveshje me ish. Lajmet po vijnë në punë. Dhe duhet të sqarohen gjërat në mënyrë të qetë që të shkojnë mirë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ditë pozitive edhe në dashuri për të lindurit e kësaj shenje. Kërkoni zgjidhje në punë edhe nëse së shpejti mund të keni përmbysje.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Nuk është një ditë e favorshme nëpër shkak të Hënës së kundërt. Do të jeni të angazhuar në projekte të reja pune.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Është një ditë e mirë për dashurinë. Merre me qetësi në punë, mos shko në gara.Në dashuri gjërat do shkojnë për së mbari.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Vitalitet i mirë në dashuri. Po nisni sipërmarrje të suksesshme në karrierë. Karriera do punë dhe përkushtim të madhe që të mbërrini majat e suksesit

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Mund të jetë një ditë e vështirë në dashuri, duke mos përjashtuar rishfaqjen e tensioneve të vjetra. Në punë është më mirë që diskutimet e rëndësishme t’i shtyni për një ditë tjetër.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Fillimi pozitiv i javës për ndjenjat. Mund të keni plane të mira, por disa vështirësi në organizim.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Hiqni dorë nga një histori dashurie që nuk ju bën të ndiheni mirë. Jeni gati për të bërë projekte të rëndësishme në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Pasioni kthehet, hapësirë ​​për ndjenja. Në punë, ata që kanë një rol përgjegjësie do të duhet të zgjidhin problemet.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Nga e hëna gjërat në dashuri mund të ndryshojnë, Venusi nuk është më kundër. Në punë mund ta shikoni të ardhmen me sy të ndryshëm.

Peshqit  

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Më në fund kjo shenjë fillon të rikuperohet në dashuri. Në vendin e punës ka zgjedhje të rëndësishme.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Norma vjetore e inflacionit në Spanjë bie gjatë muajit nëntor

Norma vjetore e inflacionit në Spanjë bie gjatë muajit nëntor