Ditë e mbushur me momente të lumtura...Horoskopi për ditën e sotme

DASHI 21. mars - 20. prill

Gjate kësaj dite do bëni shume përpjekje për ta stabilizuar situatën dhe te gjitha përpjekjet do ju shpërblehen. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene me e ngrohte. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te menduar për një dashuri dhe do refuzojnë çdo ftese. Klima ne planin financiar nuk do jete shume e ngrohte kështu qe duhet te bëni sa me shume kujdes me çdo hap qe do hidhni.

DEMI 21. prill - 21. maj

Dite e mbushur me momente te lumtura ka për te qene kjo e sotmja. Ju dhe partneri do krijoni një ekip te forte dhe do dashuroheni me pasion. Beqaret mire është te mos ëndërrojnë shume sepse përndryshe do mërziten. Me mire le te tregohen realiste dhe te presin pak kohe. Klima ne planin financiar do jetë e ngrohtë. Yjet do ju bëjnë me te matur e me te logjikshëm me gjithçka.

BINJAKET 22. maj - 21. qershor

Sido qe te vijën gjerat ju nuk duhet te merrni vendime te nxituara. Peshojeni mire gjithçka para se te flisni me partnerin ne mënyrë qe tre mos iu dalin probleme. Beqaret duhet fillimisht te rregullojnë jetën e tyre e me pas te kërkojnë dashurinë. Sot nuk është momenti i duhur. Financat do përmirësohen ndjeshëm nga një shume e konsiderueshme parash qe do ju jepen nga familja.

GAFORRJA 22. qershor - 22. korrik

Nëse kohet e fundit marrëdhënia juaj me partnerin është ftohur goxha, sot duhet te merrni masa për ta ndryshuar situatën. Kërkoni edhe falje për disa gjera. Beqaret do realizojnë takime mjaft interesante dhe prej tyre mund te fillojnë histori te bukura dashurie. Buxheti do jete goxha i mire dhe do jeni euforike çdo çast. Shpenzimet qe do kryeni nuk do ju tronditin gjendjen.

LUANI 23. korrik - 22. gusht

Te mbështetur fort nga Venusi dhe Marsi, sot do arrini te buzëqeshni serish si me pare. Partneri do ju thitë fjale te ëmbla dhe do ju mbaje me afër vetes. Nuk do mungoje as ndonjë deklarate dashurie. Beqaret do kenë një dite goxha te trazuar kështu qe me mire mos hedhin hapa. Me shpenzimet do e teproni pak dhe situata mund te tronditet. Deri ne fund te ditës mundohuni te merrni masa.

VIRGJERESHA 23. gusht - 23. shtator

Jeta juaj ne çift do jete prioritet gjate kësaj dite. Do dini si ta mbani gjithë kohës situatën ne kontroll dhe nuk do ngurroni as te bëni ndonjë surprize për atë qe dashuroni. Beqaret nuk do ndihen ende gati te hedhin hapa kështu qe do kalojnë një dite te zakonshme. Buxheti do jete goxha me i mire se disa kohe me pare kështu qe mund t’i kryeni pa frike edhe disa investime.

PESHORJA 24. shtator - 23. tetor

Do keni ndryshime te njëpasnjëshme humori gjate kësaj dite dhe mund te lindin edhe disa mosmarrëveshje te vogla. Ne mbrëmje do ketë çaste qe do ndiheni vërtet keq. Beqaret do kenë një dite te mbushur me aventura te njëpasnjëshme dhe do ndihen përherë te gëzuar. Financat do kenë vetëm përmirësime dhe nuk do ndiheni aspak ne vështirësi. Mund t'ia lejoni vetes edhe disa shpenzime me tepër se zakonisht.

AKREPI 24. tetor - 22. nëntor

Dite shume harmonike do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Gëzim, hare, ngjyra dhe çdo gjë e bukur do jete pjese e jetës tuaj. Shfrytëzojeni çdo çast deri ne maksimum. Beqaret nuk do ndihen shume mire dhe ka mundësi te mos i pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Me shpenzimet duhet te jeni te arsyeshëm dhe largpamës ne mënyrë qe te arrini ta mbani situatën nen kontroll.

SHIGJETARI 23. nëntor - 21. dhjetor

Venusi dhe Plutoni do ju nxitin te jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj dhe gati për te kaluar edhe ndonjë eksperience te re interesante. Orët e mesditës do jene me te bukurat nga te gjitha. Beqaret do bëjnë çdo lëvizje te mundshme vetëm për ta ndryshuar statusin e tyre. Shpenzimet kryejini me llogari pasi vetëm kështu gjendja do mbahet nen kontroll.

BRICJAPI 22. dhjetor - 20. janar

Marrëdhënia ne çift ka për te qene e qete për ju te dashuruarit. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje dhe debate me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene shume te logjikshëm dhe do dine cilat ftesa t'i pranojnë e cilat jo. Për ta do filloje një etape shume me e bukur. Ne planin financiar nuk do jeni me shume fat dhe mund te keni goxha vështirësi.

UJORI 21. janar - 19. shkurt

Dite shume e ngrohte do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do flisni ëmbëlsisht me atë qe keni ne krah dhe do i lini pas krahëve mosmarrëveshjet e se shkuarës. Beqaret nga ana tjetër do kalojnë momente shume pasionante dhe do ndihen te bekuar nga yjet. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

PESHQIT 20. shkurt - 20. mars

Nëse e keni gjetur tashme partnerin ideal, sot marrëdhënia mes jush do përforcohet akoma me shume. Do ndajnë me njeri-tjetrin edhe disa sekrete. Beqaret qe janë ne kërkim te shpirtit binjak do jene te pafat edhe sot. Për ta nuk ka ardhur ende koha e dukur për te bere ndryshime. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme dhe do arrini ta stabilizoni gjendjen.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aleanca zbarkon në Elbasan, Budina: Do të ketë edhe denoncime të tjera në SPAK për përdhunim të simboleve kombëtare