Divjakë, makina përplas 2 fëmijë, dërgohen me urgjencë në spital

Dy fëmijë janë përplasur nga një makinë, të cilët janë dërguar më urgjencë në spital. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orën 11:00, në fshatin Mizë, Divjakë.

Drejtuesi i mjetin tip "Opel", P. Ç ka përplasur dy fëmijët E. A., 10 vjeç dhe O. A., 8 vjeç, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes dhe as gjendja e dy fëmijëve në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Mbyllja e shkollave për 3 ditë, reagon PD: Dështim në sistemin e ngrohjes, vendimet gjysmake të Ministres së Arsimit bien në kurriz të prindërve shqiptarë