'Do ju ikin paratë' Ja mënyra më etike për të vendosur çantën (FOTO)

'Do ju ikin paratë' Ja mënyra më etike për të vendosur çantën  (FOTO)

Kjo është një situatë që femrat hasen shpesh. Gjithmonë që ulen në një restorant apo lokal, çanta e tyre bëhet problem. Nuk janë të pakta rastet kur ato zenë dhe një karrige.

Nuk është etike që atë ta vendosni mbi tavolinë. Do të mjaftonte vetëm telefoni apo syzet. Gjithashtu ta vendosni poshtë nuk është higjenike, shto kësaj edhe thënien shqiptare që të ikin paratë. Fare e thjeshtë, vendoseni çantë në mbështetesen e karriges. Ja ku u zgjidh!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ankimi i Alibeajt për siglën dhe logon e PD, nesër mbahet seanca për regjistrimin e koalicionit Meta-Berisha

Ankimi i Alibeajt për siglën dhe logon e PD, nesër mbahet seanca për regjistrimin e koalicionit Meta-Berisha