“Do shkoja një natë me të”, Trejsi Sejdini tregon si e ngacmoi Ne-Yo në prapaskenë

Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini, përfaqësuesja e Shqipërisë në konkursin ndërkombëtar ka zbuluar së fundmi prapaskenat e “Miss Universe”. E ftuar në In Tv, bukuroshja rrëfeu se i ishte afruar këngëtari i njohur botëror Ne-Yo dhe e kishte ngacmuar.

O zot e kam pasur fiksim unë këtë. Kur isha adoleshente e kisha ngjitur foton e tij në tavanin e dhomës time që kur të hapja sytë ta shikoja,”- tregoi Trejsi.

18-vjeçarja theksoi më tej se Ne-Yo është i martuar dhe me fëmijë, sepse nëse nuk do të ishte, do të kishte shkuar një natë me të. “Do ta kisha kaluar një one night-stand, pse jo,”- deklaroi ylli shqiptar.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ti më shpëtove nga koma', Navalny nga spitali dedikim romantik për bashkëshorten në 20-vjetorin e martesës