'Do ta gjeni veten të vënë në provë në fusha të ndryshme', çfarë thonë yjet për ju ditën e sotme

'Do ta gjeni veten të vënë në provë në fusha të ndryshme', çfarë thonë yjet për ju ditën e sotme

Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Periudha pozitive për sa i përket dashurisë, zhvillimet dhe momentet e mira mund të shihet nëse jeni në çift me personat e Peshores ose Bricjapit. Gjërat mund të përmirësohen gjithmonë, por sigurisht që nuk mund të ankohesh tani.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të mërkurën duhet t'i kushtoni vëmendje të veçantë dashurisë, Hëna e kundërt mund të shkaktojë agjitacion, nervozizëm, tension dhe disa grindje. Ndoshta edhe një grindje të keqe. Për sa i përket punës, ata që kërkojnë më shumë pavarësi do të duhet të pajtohen me të kaluarën përpara se të nisin një rrugë të re.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të mërkurën do të jetë dita perfekte për të zgjidhur një problem dashurie, që nuk do të ishte një çështje e parëndësishme duke pasur parasysh se sa shumë po vuani për shkak të kësaj afere. Për sa i përket punës, një zgjidhje e mirë po vjen, kështu që edhe këtu gjeni guximin të reagoni dhe të ngriheni përsëri.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri qielli është i mirë me Hënën në anën tuaj. Disa lajme sentimentale po vijnë. Periudha e shkëlqyer edhe për sa i përket punës. Nëse diçka ose dikush ju bën nervoz, përpiquni absolutisht të mos e humbni durimin. Mund t'ju duhet të bëni një përpjekje të madhe për ta bërë këtë, por më mirë të kafshoni gjuhën sesa të prishni gjithçka.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të mërkurën duhet të përfitoni nga ky moment i veçantë që po përjetoni për të rifilluar marrëdhëniet që i kishit mbyllur për pak kohë. Për sa i përket punës, aktualisht nuk ka asnjë lajm, ndërkohë që dashuria po mundohet të rifillojë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të mërkurën nuk do t'ju mungojnë shqetësimet dhe vështirësitë por në fund do të arrini të bëni dhe të kapërceni gjithçka. Marrëdhëniet me të tjerët janë të mira ndërsa në punë ndiheni të penalizuar. Jini të durueshëm.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Prej disa kohësh po përjetoni një marrëdhënie dashurie në krizë dhe ndoshta ka ardhur koha të bëni një krahasim me partnerin tuaj për të zbuluar problemet që nuk ju bëjnë të ndiheni të qetë. Sa i përket punës, nuk parashikohet asnjë lajm.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të mërkurën një moment tensioni si në aspektin e dashurisë ashtu edhe në atë të punës. Do ta gjeni veten duke vendosur nëse është e përshtatshme për ju të vazhdoni një histori apo një projekt në fushën profesionale.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të mërkurën përpiquni të ruani qetësinë në çdo mënyrë për sa i përket sferës së punës, por edhe në marrëdhëniet me të tjerët. Sidoqoftë, mos u dekurajoni, një lajm i mirë do të vijë së shpejti.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Zakonisht arrini të ruani gjakftohtësinë tuaj edhe në situatat më të komplikuara. Kjo është pikërisht ajo që do të duhet të bëni të mërkurën në të cilën do të viheni në provë në fusha të ndryshme. Por mos u shqetësoni përveç rasteve të rralla, do të mund ta përfundoni ditën pa ndonjë pengesë të veçantë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të mërkurën shumë prej jush janë lodhur duke e shfrytëzuar sa më mirë një situatë të keqe. Si në punë ashtu edhe në dashuri gjatë orëve të ardhshme të kë do të jeni shumë më pak tolerantë dhe të kuptueshëm se zakonisht.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Gjatë ditës së mërkurë mund të përjetoni disa tensione në dashuri, veçanërisht nëse keni pranë një person të pandjeshëm dhe mirëkuptues. Ka vështirësi në marrëdhëniet tuaja me të tjerët. Fjala vlen edhe në punë, përpiquni të ruani qetësinë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi