Do të jetë një ditë në të cilën do të ndiheni mirë në dashuri, horoskopi për sot

Foto ilustruese

Dashi

21 Mars - 19 Prill

Do të jetë një ditë në të cilën do të ndiheni mirë në dashuri falë planetëve pozitivë. Ndiheni më aktivë se zakonisht dhe do të jeni në gjendje të kapërceni vështirësitë. Gjatë kësaj periudhe, mund të krijohet një mundësi pune, mos e humbni.

Demi

20 Prill - 20 Maj

Shmangni përfshirjen në polemika të ndryshme dhe përpiquni të jeni të qetë. Në lajme dashurie që vijnë, mund të ketë një mundësi të mirë për të shfrytëzuar. Në punë mund të përfitoni nga një situatë e favorshme.

Binjakët

21 Maj - 20 Qershor

Do të ketë disa takime në dashuri: në fakt është koha e duhur për t’u përfshirë ndërsa nëse ka pasur një problem në çifte, tani mund të zgjidhet. Në punë, jini të përgatitur për një rimëkëmbje nga fundi i muajit.

Gaforrja

21 Qershor - 22 Korrik

Më në fund, edhe për ju, dashuria fillon të rrotullohet në drejtimin e duhur dhe madje edhe beqarët kanë një shans të mirë për të gjetur dikë që ia bën zemrën të rrahë më shpejt. Në punë, shmangni polemikat.

Luani

23 Korrik - 22 Gusht

Do të duhet t’i kushtoni vëmendje diskutimeve sepse po vijnë dy ditë nervozizmI, madje edhe në dashuri. Në punë këto janë ditë të lodhshme, në të cilat dëshironi të hiqni qafe ndonjë barrë.

Virgjëresha

23 Gusht - 22 Shtator

Do të jetë një ditë pozitive për ndjenjat dhe dikush më në fund do të takojë dashurinë. Emocione të mundshme, telefonata ose surpriza të vogla. Në punë është e mundur të keni një mundësi ose risi të mirë.

Peshorja

23 Shtator - 22 Tetor

Do të jetë një ditë shumë nervoze në dashuri prandaj përpiquni të jeni të kujdesshëm. Do të ketë acarim edhe në vendin e punës.

Akrepi

23 Tetor - 21 Nëntor

Ju do keni një ditë nervoze në dashuri, kështu që përpiquni t’i kushtoni vëmendje situatave të ndryshme. Nga ana tjetër, gjithçka është e qetë në punë.

Shigjetari

22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dashur miq të Shigjetarit, për ju dashuria fillon përsëri dhe mund të harroni një zhgënjim të së kaluarës. Në punë keni mundësinë të fitoni një sfidë, përpiquni të kapni mundësitë e reja.

Bricjapi

22 Dhjetor - 19 Janar

Do të jetë një ditë shërimi për sa i përket dashurisë, veçanërisht për beqarët. Mund të ketë ndonjë tension në punë, por këto janë gjëra të përkohshme.

Ujori

20 Janar - 18 Shkurt

Do të jetë një ditë e nënshtruar në dashuri: ju jeni shumë të lodhur dhe kjo ndikon edhe në ndjenjat tuaja. Rënie e lehtë edhe në punë, përpiquni të veproni me kujdes.

Peshqit

19 Shkurt - 20 Mars

Përpiquni të jeni më të durueshëm, si nga puna, ashtu edhe për dashurin. Në mëngjesi do të ofrojë më shumë mundësi sesa pasdite kur lindin disa dyshime. Në punë mund të ketë mundësi të mira për të ardhmen.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento

Komente

  • Luljeta: 13/03/2021 06:03

    Po kuptohet që bashkia ka të drejt Car ishin ato përbindësha që ju sulën policëve të bashkisë turp turp turp Z Rama e ka fitoren të sigurt kurse Përbindëshat të shkojnë në pyll

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama në Dibër: Mandati i tretë do të jetë edhe për ata që thonë 'Rama ik', në Tiranë nuk do të vijnë me rrugën e 'Lulit'