Donaldi: Nuk i flas më me gojë Beatrixës nëse ajo është jashtë shtetit! Mos ndodhet ajo në Dubai?

Donaldi: Nuk i flas më me gojë Beatrixës nëse ajo është jashtë shtetit! Mos ndodhet ajo në Dubai?

Beatrix dhe Donald

“Nuk i flas me më gojë Beatrix, nëse ajo ka ikur jashtë shtetit”, kjo ka qenë deklarata e fortë e Donaldit, teksa po fliste me Einxhel dhe Benin.

Dy vajzat i vunë në mendje Donaldit se Trixa nuk është në Shqipëri.

Gjatë bisedës, Einxheli supozoi se Beatrix, mund të jetë larguar nga Shqipëria, por ky mendim nuk i pëlqeu Donaldit.

Ai u shpreh se nëse ajo është larguar nuk do t’i fliste më me gojë.

Einxhel: Mund të mos jetë fare në Shqipëri Triksa.

Donaldi: Më fiksove ti me këtë, të mos jetë në Shqipëri.

Beniada: Edhe për mua nuk është në Shqipëri.

Donaldi: Thua? Unë nuk i flas me gojë nëse ajo nuk është në Shqipëri.

Beatrix Ramosaj është komentuar shumë kohët e fundit për shkak të situatës së krijuar në “PRIME”-n e “Big Brother VIP Albania”, ku ajo refuzoi të ishte pjesë e darkës së konkurrentëve me ish-banorët për shkak të hatërmbetjes së saj kundrejt batutave të Ermal Mamaqit dhe Salsano Rrapit.
Duket se Beniada dhe Einxhel “i kanë rënë pikës” pasi ditët e fundit ka qarkulluar një fotografi në të cilën duket krahu i Trixës e cila ndodhet në Dubai me kushërirën e saj, Anxhelina.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq