Doni të bëheni pjesë e Forcave të Armatosura? Ja si mund të aplikoni

Nëse keni dëshirë për tu bërë pjesë e Forcave të Armatosura të Shqipërisë, tashmë e keni një mundësi.

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, njofton se 300 pozicione të lira pune ofrohen anembanë vendit, për çdo të ri me arsim të mesëm e sipër.

Njoftimi i ministrisë Xhaçka

Për çdo të ri me vullnet që do t’i shërbejë atdheut dhe vetes, Forcat e Armatosura të Shqipërisë janë vendi i duhur! Mbi 300 pozicione të lira pune ofrohen anembanë vendit, për çdo të ri me arsim të mesëm e sipër.

Nëse ke një zanat eja shërbe në FA, nëse s’ke, eja përfitoje.

Për më shumë info klikoni KËTU

Postimi i ministres Xhaçka 

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët