Drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe u aksidentua, arrestohet administratori i Njësisë Çarçovë në Përmet

Drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe u aksidentua, arrestohet administratori i Njësisë Çarçovë në Përmet

Ilia Jani

Administratori i njësisë Çarçovë në Përmet është arrestuar nga policia pasi duke drejtuar makinën në gjendje të dehur ka pësuar një aksident.

Ilia Jani, 38-vjeç, banues në Përmet, teksa udhëtonte me makinë në rrugën Çarçovë-Përmet’ në afërsi të fshatit Kaludh, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar pasagjeri në këtë automjet, shtetasi S. K., 49 vjeç, banues në Përmet, i cili është në kujdesin e mjekëve

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tani ballsh: 29/11/2023 11:01

    Kush eshte kisha katolike ti bien buthes

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Si përpiqet Rusia të ndikojë në Ballkan përmes Forumit Mysliman Evropian?

Si përpiqet Rusia të ndikojë në Ballkan përmes Forumit Mysliman Evropian?