Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, arrestohet 28 vjeçari në Durrës, policia i gjen kanabis në makinë

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, arrestohet 28 vjeçari në Durrës, policia i gjen kanabis në makinë

Foto ilustruese

Një 28 vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit.

28 vjeçari me iniciale L.D banues në Kavajë është vënë në pranga pasi po drejtonte mjetin në gjendje të dehur duke u bërë kështu burim aksidenti në rrugë.

Gjatë kontrollit të kryer nga forcat blu gjeten dhe sekuestruan dhe një sasi e vogël lënde narkotike kanabis.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

"Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin L. D.,  28 vjeç, banues në Kavajë, pasi u kap nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, në gjëndje të dehur. Gjithashtu, gjatë kontrollit të ushtruar në automjet, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi të vogël lënde të dyshuar narkotike kanabis", thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Izraeli: Kemi vrarë komandantin e batalionit të Hamasit

Izraeli: Kemi vrarë komandantin e batalionit të Hamasit