Drejtori i ri i Policisë së Shtetit Gledis Nano takim me kreun e SPAK, Arben Kraja

TIRANË- Vetëm pak ditë pasi ka marrë detyrën, drejtori i ri i Policisë së Shtetit, Gledis Nnao ka zhvilluar një takim prezantimi me kreun i SPAK, Arben Kraja. Burime për Report Tv bëjnë me dije se kreu i policisë së Shtetit është njohur me dosjet e krimit dhe të korrupsionit.

Drejtori i ri i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka zhvilluar një takim me kreun e SPAK Arben Kraja. Takimi mes tyre ka zgjatur për afro 25 minuta dhe është zhvilluar në ambientet e SPAK.

Ky takim vjen pas një operacioni të zhvilluar nga SPAK në bashkëpunim me policinë e Shtetit, ku u proceduan edhe disa efektivë policie, të cilët kishin lejuar kultivimin e kanabisit dhe dekonspiruar aksionet e policisë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • shefi: 23/10/2021 12:54

  ore mir qe e takon por nuk me duket e arsyshme ta beni lajm cfar takon ky robi i modh. normal qe duhet ti takoje keto kokat por presim ndonje operacion e arrestime qe te gjith ne presim qe te arrestoje policija

  Përgjigju
  • Mali: 24/10/2021 09:41

   Tani qe u takuan keta po e ben ne breke krimi me korrupsionin....

 • Sondazhi i ditës:

  Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Fushata më e shpejtë e vaksinimit në botë dhe ajo më e ngadalta, shteti që kryeson dhe ato që janë në fund