Drejtuesi humb kontrollin e triçiklit në Kolonjë, dëmtohen tre persona

Drejtuesi humb kontrollin e triçiklit në Kolonjë, dëmtohen tre persona

Foto ilustruese

KOLONJË- Tre persona janë aksidentuar ditën e sotme në fshatin Mollas të Kolonjës pasi drejtuesi 42-vjeçar humbi kontrollin e triçiklit e doli nga rruga.

Në aksidentin rreth orës 17:05, drejtuesi L. L., bashkëshortja e tij  S. L., rreth 39 vjeçe dhe B. K., 63 vjeç, banues në Korçë janë dëmtuar. Nuk dihet akoma gjendja e tyre shëndetësore.

Sipas policisë, me drejtuesin e mjetit do të kryhen veprimet e mëtejshme proceduriale, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit