Drejtuesi i motorit humb kontrollin dhe përplaset me murin në aksin Lezhë-Shëngjin, dërgohet në spital (VIDEO)

LEZHË - Drejtuesi i një motori është plagosur rëndë ditën e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin, pasi humbi kontrollin mbi drejtimin e mjetit duke u përplasur me murin anësor të rrugës.

Konkretisht ngjarja ka ndodhur në afërsi të Knallës, ndërsa i plagosur është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

K.M/I.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

'Tritolin e vuri Nuredin Dumani', flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të! Kemi folur 24/24 me kamera nga burgu! Më përdori se donte t'i vendoste gjobë Amarildo Nikollit

'Tritolin e vuri Nuredin Dumani', flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të! Kemi folur 24/24 me kamera nga burgu! Më përdori se donte t'i vendoste gjobë Amarildo Nikollit