Drejtuesi i motorit përplas këmbësoren në Tiranë, plagoset 55-vjeçarja

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në Tiranë në bulevardin ‘Gjergj Fishta’. Drejtuesi i një motomjeti, shtetasi M.P, 30-vjeç ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar, rreth 55 vjeçe.

E plagosura është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të gjithë po prisnin të shihnin diellin në hartën meteorologjike, shfaqet materiali pornografik gjatë transmetimit live të motit në Uashington