Nga sot, Kosova me një pullë të re postare me fytyrën e Dua Lipës

Nga sot, Kosova me një pullë të re postare me fytyrën e Dua Lipës

Dua Lipa

Këngëtarja e dashur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot do të nderohet nga Posta e Kosovës, pasi që do të promovohet pulla postare e cila mban emrin dhe portretin e saj “Dua Lipa”.

Pjesëmarrëse në ngjarje do të jetë vetë këngëtarja e hitit “Levitating”. Lajmin e njoftuar Shefi i Administratës dhe Protokollit dhe kryesuesi i komisionit për aprovimin e pullave postare, Kamber Demaku.

"Dua Lipa", pulla postare

S.C/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik