"Duhet pasur kujdes, se ikën PS dhe vjen PD e ma heqin gocën”, përgjimet nga dosja për Rovena Vodën

1618397388_bombapergjime.jpg

Në dosjen e siguruar nga Report Tv të tjera biseda janë zbuluar nga përgjimet e SPAK për ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda. Në një moment personi që do të punësohej bisedon me avokaten Majlinda Hasani dhe  thonë se vendi i punës të jetë i mirë se pastaj vjen PD dhe e heq nga puna.

Florida: Më ngeli në mendje mos donte më shumë kjo.

Majlinda: Moj ti je budallaqe edhe aq e ka shumë, rri urtë se po i hyjë njëherë ta hap atë kokën ashtu si di vetë.

Florinda: Kam halla se mos donte më shumë që të paktën të na vej në një vend tamam.

Majlinda: Jo thash unë tani e do iki prapë t’ja them dëgjo këtu se 500 mijë lekë do marri do nja dy vjet ti laj këto që do ju japin juve, jo vjen PD. PS e heq gocën i them, mos më çani… rri ti se flas vetë unë e hap gojën mirë.

Florida: Se di sa jepet në këto raste.

Majlinda: Mirë me e ke edhe dy do i japësh asaj…

Florida: Po pra tamam.

Majlinda: Ti hiç.

Florida: Kam frikë mos ka prit ndonjë dyshe.


Lajmi kryesor:

'E do Samsung, jo Iphone', përgjimet e dosjes së SPAK, zbardhen bisedat mes avokateve: Zarfin futja në çantë se ka kamera gjithandej, mos thotë Rovena që u këputën në by... ata


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

Dy liderat botëror Boris Johnson dhe Joe Biden takohen në Shtëpinë e Bardhë