Duka mbledh Kryesinë: Mbështesin Igli Carën në Durrës! Synojmë Këshillat Bashkiak, provojmë forcën tonë! I pranishëm në protestën e Berishës

Duka mbledh Kryesinë: Mbështesin Igli Carën në Durrës! Synojmë Këshillat Bashkiak, provojmë forcën tonë! I pranishëm në protestën e Berishës

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka

TIRANË- Partia Agrare Ambientaliste (PAA) ka mbledhur ditën e sotme Kryesinë e Partisë, ku në fokus kanë qenë zgjedhjet vendore të 2023.

Burime për gazetarin e Report Tv, Arbër Fortuzi bëjnë me dije se Agron Duka do të mbështetëse kandidatin e primareve Igli Cara në Durrës, e ndërsa do të dalë me kandidatë të tyre sa i përket Këshillave Bashkiak, si një formë për të provuar forcën e partisë së tij.

Nga ana tjetër, për protestën e 6 dhjetorit që pritet të mbajë Sali Berisha, nuk ka pasur diskutime në Kryesinë, mirëpo referuar të njëjtat burime, Agron Duka do të jetë i pranishëm.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip

Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip