Duke bërë gati dozat e marijuanës, durrsakut i bëhet pritë në shtëpi

Duke bërë gati dozat e marijuanës, durrsakut i bëhet pritë në shtëpi

Foto ilustruese

DURRËS- Një person është arrestuar në shtëpinë e tij në Durrës, pasi kishte bërë gati 50 doza marijuanë për t'i shitur. I riu i kapur në flagrancë është F.B., 29 vjeç. Të riut iu gjet edhe një peshore elektronike, që sipas policisë dyshohet se peshonte drogën që shiste.

Kapja e tij u bë falë  banorëve të zonës, të cilët informuan policinë se ai shpërndante drogë në doza të vogla. Materialet i kaluan  Prokurorise së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprën penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike".

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kryeministri maqedonas: Kufijtë e shteteve në Ballkan, janë një marrëzi e madhe! Vetëm shtojnë korrupsionin

Kryeministri maqedonas: Kufijtë e shteteve në Ballkan, janë një marrëzi e madhe! Vetëm shtojnë korrupsionin