Po vadiste tokën, bie aksidentalisht në kanal 61-vjeçari në Divjakë, humb jetën

Foto ilustruese

Një 61-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Divjakë, pasi ka rënë aksidentalisht në kanal. Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në fshatin Këmishtaj, rreth orës 13:40, ku 61-vjeçari me inicialet V.Xh ka qenë duke vaditur në momentin që ka rënë aksidentalisht në kanal.

Nuk bëhen me dije detaje nga ngjarja, nëse 61-vjeçari u mbyt në kanalin me ujë, apo nëse ka pësuar arrest kardiak.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vuçiç: Perëndimi të mos mbështesë veprimet e dhunshme të autoriteteve të Kosovës