Durrës, të arrestuarit në flagrancë: Vladimir Xhindolli 57 vjeç, Skender Aliu 57 vjeç

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)