Durrës, 37-vjeçari gjendet i mbytur në sektorin 'Rinia'

Durrës, 37-vjeçari gjendet i mbytur në sektorin 'Rinia'

Foto ilustruese

Një 37-vjeçar është mbytur në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte, në sektorin 'Rinia' dhe sipas policisë trupi i pajetë u gjet 5-6 metër larg bregut të detit.

Policia thotë se pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Policisë dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

KATAR 2022/ Milimetrat që larguan Gjermaninë nga Botërori, FIFA reagon për golin e Japonisë (VIDEO)

KATAR 2022/ Milimetrat që larguan Gjermaninë nga Botërori, FIFA reagon për golin e Japonisë (VIDEO)