Durrës, adoleshenti hajdut i baterive të makinave kapet duke vjedhur biçikletë 

Durrës, adoleshenti hajdut i baterive të makinave kapet duke vjedhur biçikletë 

Foto ilustruese

Një 17 vjeçar i dyshuar si autor i 5 vjedhjeve të kryera në dy muajt e fundit është arrestuar. Adoleshenti u arrestua në flagrancë duke vjedhur një biçikletë, në një banesë në Shkozet.

"Nga veprimet hetimore dyshohet se ky shtetas, gjatë periudhës prill-maj 2024, në 5 raste, ka vjedhur bateri të disa automjeteve dhe mjete pune, në lagje të ndryshme në Shkozet", informoi sot policia e Durrësit.

Arrestimi i djalit me inicialet D.A u krye në kuadër të operacionit “Lately”.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut