Durrës/ Aksident i trefishtë në Durrës, përplaset furgoni dhe 2 kamionët

Foto nga vendi i ngjarjes

DURRËS- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj të hëne në Durrës, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, fatmirësisht pa persona të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në Unazën e plazhit, ku siç shihet në foton që Report Tv sjell në aksident janë përfshirë dy kamionë dhe një furgon, ky i fundit është dëmtuar shumë.

Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë lagështia në rrugë.

Foto nga aksidenti

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Besimtarët mysliman në Fier falin Namazin në xhaminë e qytetit, e pamundur ruajtja e distancës