Durrës/ Arrestohet 21-vjeçari, kapet me doza kanabisi që i kishte për shitje

Durrës/ Arrestohet 21-vjeçari, kapet me doza kanabisi që i kishte për shitje

Foto ilustruese

DURRËS – Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia pasi shiste doza kanabisi.

 Gjatë kontrollit fizik, të riut të identifikuar me inicialet J.H. blutë i gjetën doza kanabisi.

“Shërbimet e Forcës së Posaçme "Shqiponja", të DVP Durrës, në vijim të veprimeve hetimore dhe operacionale të kryera në kuadër në kuadër të megaoperacionit “Tempulli”, kapën në flagrancë dhe vunë në pranga shtetasin:

J. H., 21 vjeç, banues në Durrës”,-njofton policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Firmoset marrëveshja me Fondin e Katarit, për sheshin fundor te 'Bulevardi i Ri', Veliaj: Pajë që do t’i mbetet Tiranës! Fokus te puna, që të lëmë gjurmë, jo te zhurma

Firmoset marrëveshja me Fondin e Katarit, për sheshin fundor te 'Bulevardi i Ri', Veliaj: Pajë që do t’i mbetet Tiranës! Fokus te puna, që të lëmë gjurmë, jo te zhurma