Kokainë në lokalet e tallavasë së Shkozetit, arrestohet një 25- vjeçar, procedohet në gjendje të lirë pronari

Kokainë në lokalet e tallavasë së Shkozetit, arrestohet një 25- vjeçar, procedohet në gjendje të lirë pronari

Foto ilustruese

DURRËS- Një 25- vjeçar është arrestuar në një lokal tallavaje pasi iu gjetën disa doza kokainë.

Nga informacionet e banorëve se në lokalet e Shkozetit shpërndahej dhe konsumohej lëndë narkotike, policia u vu në kontroll të të gjithë zonës.

25- vjeçari E.K. po konsumonte kokainë pasi iu gjetën edhe një kapak metalik me mbetje të kokainës e kartëmonedha në formë tubi, me anë të cilave ishin konsumuar.

Pronai i lokalit S.M.,  27 vjeç me banim në Durrës, do të procedohet në gjendje të lirë për veprën penale "Përshtatja e lokalit për përdorim droge".

Sipas policisë, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme, ku personi E.K. do të dënohet për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve" .

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tafa: 12/10/2019 20:27

  Cudia me e madhe eshte......kur fillon gjiro me 50€ e perfundon me 10€.kushedi ka shkoi 50-tshja?

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 12/10/2019 12:19

  Ketej skan buke me honger ne shpi, ktej morin ne kokain. Oh sa kom qesh

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Çupi në mbledhjen e PD: S’duhet të nxjerrim kandidatura për kryetar bashkie, vetëm lista për këshilltar bashkiak! Rrezikojmë zvogëlim nëse ndahemi

Çupi në mbledhjen e PD: S’duhet të nxjerrim kandidatura për kryetar bashkie, vetëm lista për këshilltar bashkiak! Rrezikojmë zvogëlim nëse ndahemi