Kanadezi tenton ta përdhunojë, e mitura hungareze në Durrës, shpëtohet nga banorët

Një 50-vjeçar nga Kanadaja është shoqëruar në polici pasi ka tentuar të përdhunojë një 13-vjeçare hungareze në qytetin e Durrësit.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se 50-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka tentuar të kryejë marrëdhënie me dhunë me vajzën e mitur në një cep të një pallati në lagjen numër 13.

Kjo ngjarje është parandaluar nga banorët përreth, të cilët pasi kanë dëgjuar thirrjet e vajzës për ndihmë, kanë ndërhyrë dhe kanë neutralizuar kanadezin dhe e kanë goditur.

Kanadezi ka shkuar në spital për ndihmë. Policia ka njoftuar Prokurorinë dhe është nisur procedura për marrjen në pyetje të 50-vjeçarit. Gjithashtu, mësohet se është njoftuar edhe ambasada kanadeze për të marrë më tepër informacione për 50-vjeçarin.

B.K./d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento

Komente

 • Fredi: 18/04/2019 11:26

  Ndonjë vlonjat me shtetësi të tillë do jetë

  Përgjigju
  • Vlora: 18/04/2019 16:02

   mire e ke mamin bei te fala nga vlonja thuj .. E ka vet parasysh ajo..

 • Toronto: 18/04/2019 02:09

  Pse thoni qe esht Kanadez se ka nenshtetsi Kanadeze.

  Përgjigju
 • Ardi: 17/04/2019 22:59

  Rama Ik Rama Ik.. Poshtë qeveria.

  Përgjigju
 • life: 17/04/2019 19:15

  fajin e ka SALIU

  Përgjigju
 • Parrucjani: 17/04/2019 18:38

  Ti vendosim viza Kanadase

  Përgjigju
 • Tirona: 17/04/2019 17:59

  Turp,duhet te japi menjehere doreheqjen qeveria kanadeze!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Maqedoni e Veriut/ Shkon në 500 numri i të vdekurve nga COVID-19, 74 raste të reja gjatë 24 orëve