Durrës/ Lokalit ‘Zins’ të Noizyt i hedhin kapsolla në tarracë! Dy herë më parë i kanë vënë flakën

Durrës/ Lokalit ‘Zins’ të Noizyt i hedhin kapsolla në tarracë! Dy herë më parë i kanë vënë flakën

Noyzi dhe lokali Zins

Një kapsollë është hedhur këtë të hënë në tarracën e lokalit të këngëtarit Rigels Rajku, i njohur si Noizy.

Duke pasur përvojën e ngjarjeve të kaluara, pasi i kanë vënë flakën lokalit, është njoftuar policia. Një grup ekspertësh kanë bërë verifikimin e çështjes dhe kanë konstatuar një kapsollë që ka plasur më tarracë dhe se nuk ka shkaktuar dëme materiale.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se kapsolla është hedhur në lokalin pranë Currilave ‘Zins’, të cilit më parë i kanë vënë flakën dy herë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Goditi me helikën e gomones turistin në Karaburun, arrestohet 42-vjeçari! Akuzohet për plagosje të rëndë me dashje

Vlorë/ Goditi me helikën e gomones turistin në Karaburun, arrestohet 42-vjeçari! Akuzohet për plagosje të rëndë me dashje