Durrës/ Merr flakë makina e parkuar, zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)

DURRËS - Një makinë është përfshirë pjesërisht nga flakët mbrëmjen e sotme në rrugën “Mujo Ulqinaku”, lagjia numër 5.

Kanë qenë banorët të cilët kanë parë që pjesa e përparme e makinës me targa "AB201KX" së parkuar kishte marrë flakë dhe kanë lajmëruar zjarrfikësit.

Falë ndërhyrjes në kohë të këtyre të fundit zjarri është shuar shpejt duke shmangur djegien e mëtejshme të makinës dhe pasoja të tjera,

Ende nuk dihet shkaku i këtij zjarri.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Reforma Zgjedhore, Alibeaj: Deputet do zgjidhet lëpirësi i kryetarit! Çfarë halli ka Berisha që do t’i fshehë kandidatët?

Reforma Zgjedhore, Alibeaj: Deputet do zgjidhet lëpirësi i kryetarit! Çfarë halli ka Berisha që do t’i fshehë kandidatët?