‘Dikush ka qëlluar me armë’, banorët telefonojnë Policinë! Blutë e Durrësit: S’ka gëzhoja në vendngjarje

‘Dikush ka qëlluar me armë’, banorët telefonojnë Policinë! Blutë e Durrësit: S’ka gëzhoja në vendngjarje

DURRËS- Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Maminas të Durrësit. Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë lajmëruar policinë përmes një telefonate për të shtëna me armë.

Ende nuk ka asnjë gjurmë të autorit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po bën kontrolle në zonë.

Sipas policisë, deri më tani nuk është gjetur asnjë gëzhojë, por kontrollet vijojnë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Peleshi: Vit i rëndësishëm për emergjencat civile! Financim 30 milionë eurosh nga qeveria italiane, mbështet strukturat vendore dhe qëndrore

Peleshi: Vit i rëndësishëm për emergjencat civile! Financim 30 milionë eurosh nga qeveria italiane, mbështet strukturat vendore dhe qëndrore