Durrës/ 22 doza kanabis gati për shitje, arrestohet shpërndarësi 19-vjeçar

DURRËS-Një 19-vjeçar është arrestuar pasi u kap duke shitur kanabis në qytet. Në pranga ka rënë Xh.B., 19 vjeç.

Ai u arrestuar në flagrancë, teksa me vete kishte 22 doza kanabis të futura në qese farmaceutike gati për shitje.

Mbi të rëndon akuza për veprën penale" Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike".

B.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni në strategjinë e komunikimit "po të dëgjoj" të ndërmarrë nga kryedemokrati Lulzim Basha?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 18/08/2019 22:34

    19 vjec duke shit droge. Bravo rinia Bravo

    Përgjigju