Durrës/ Gjendet i mbytur në breg të detit te 'Vollga' një person, ende i paidentifikuar

DURRËS- Një person është gjetur i mbytur pasditen e kësaj të shtune në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në orën 19:40. Viktima ende nuk është identifikuar, teksa nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje. Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, teksa trupi i pajetë po transportohet me ambulancë drejt morgut të qytetit. 

"Më datë 26.06.2021, në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit", njofton Policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Mbyll siparin Edicioni XXI i ‘Tirana International Film Festival’, Veliaj: Traditë e Tiranës

Mbyll siparin Edicioni XXI i ‘Tirana International Film Festival’, Veliaj: Traditë e Tiranës