Dy personazhët e dashur,
partnerë në serial të ri

Dy personazhët e dashur,<br />partnerë në serial të ri
Dy emra të njohur të ekranit tanë tashmë do të jenë çifti më i ndjekur.

Aktorja turke Meryem Uzerli me rolin e “Hyrremit’ dhe Burak Özçivit në rolin e Bali Bej, të dy aktorë të serialit “Sulltani i Madhërishëm” do të vijnë në një serial tjetër.

Meryem tashmë ka nënshkruar kontratën dhe Burak do të jetë partneri i saj në film.

meryem uzerli

Xhirimet do të nisin vitin e ardhshëm, ndërkohë ende nuk është plotësuar kasti i të gjithë aktorëve.

Meryem është pajtuar së fundmi me bashkëshortin e saj, me të cilin u nda pasi mbeti shtatëzënë me vajzën e tyre.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve