Dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor

Dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor

Foto ilustruese

Për disa shenja të horoskopit, dhjetori do të jetë muaji më shpresëdhënës dhe më i këndshëm i vitit, pasi do t’i mbushë me para. Në veçanti, edhe pse kaluan një vit mjaft të vështirë, i cili pati disa pengesa, muaji i fundit i 2023-ës do t’i kompensojë edhe më shumë, duke u dhënë mundësinë të fillojnë me specifikimet më të mira për vitin 2024.

DASHI

Dashi janë shenja që në përgjithësi do të kalojnë një kohë shumë të këndshme, pasi do të jenë në gjendje të rregullojnë detyrimet e tyre dhe të ndajnë kohë për veten e tyre. Në të njëjtën kohë, ka shumë gjasa që t’u vijnë disa para që nuk i kanë llogaritur ose përndryshe do të kenë rritje nga viti i ri, duke u dhënë mundësi të fillojnë plane të reja.

GAFORRJA

Gaforret do kenë fat si në dashuri ashtu edhe në sektorin financiar, pasi ose do bëjnë njohje të reja ose do mund të zgjidhin problemet ekzistuese me partnerin. Në të njëjtën kohë, me “dhuratën e Krishtlindjes” që do të marrin do të mund të bëjnë disa blerje që do t’i rinovojnë dhe do t’u japin një ajër tjetër.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi