Dyshohet se la cigaren ndezur, përfshihet nga flakët një shtëpi në Kuqan të Elbasanit, me dëmtime të rënda në spital i moshuari, ishte i paralizuar

Banesa

Një banesë në fshatin Kuqan në Elbasan është përfshirë nga flakët.

Brenda shtëpisë ka qenë një burrë i moshuar, i cili ndodhej në krevat pasi ishte i paralizuar.

Ai ka marrë plagë djegie dhe është dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor, ndërsa mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë është bërë e mundur shuarja e flakëve, ndërsa paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një cigare duhani e lënë ndezur nga i moshuari.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Në Korçë FSHF kontrollon procesin, përcaktohen 2 delegatët për zgjedhjet e 2 marsit! Protestojnë Erseka, Pogradeci dhe Bilishti