'E bukura e Adriatikut' rikthehet në Shqipëri, 177 turistë vizitojnë qytetin e Vlorës

Kroçera “E Bukura e Adriatikut” është rikthyer sërish në brigjet shqiptare me 177 turistë me kombësi të ndryshme.

Kroçera erdhi nga brigjet e Sarandës dhe po qëndron në Vlorë ndërsa turistët po vizitojnë pikat turistike të qytetit bregdetar.

Nuk është hera e parë që “E Bukura e Adriatikut” vjen në brigjet tona. Shqipëria vijon të rekomandohet si një prej destinacioneve të pushimeve në Mesdhe.

Kroçera “La Belle De L’Adriatique”, me gjatësi 111 metra do të rikthehet edhe herë të tjera në vendin tonë.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Akuzohet për trafik droge, Apeli i GJKKO konfirmon dënimin për ish-truprojën e Saimir Tahirit

Akuzohet për trafik droge, Apeli i GJKKO konfirmon dënimin për ish-truprojën e Saimir Tahirit