E diel dhe temperatura të larta, qytetarët drejt Vlorës për relaks, shkaktohen radhë të gjata makinash dhe trafik

Teksa temperaturat janë të larta dhe sot është e diel, qytetarët kanë gjetur si “shpëtim” plazhin për t'u relaksuar.

Vlora është një nga destinacionet e preferuara në bregdetin e jugut për pushuesit shqiptar dhe të huaj dhe si pasojë kjo ka shkaktuar radhë të gjata dhe fluks automjetesh në rrugët e qytetit.

 

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje