'E dua Shqipërinë', Aktorja e famshme turke e mrekulluar nga vendi ynë (FOTO)

Aktorja e famshme turke Farah Zeynep Abdullah e cila njihet si Sura në serialin e njohur ‘Kurti dhe Sura’ ka vendosur të kalojë pushimet në Shqipëri.

Pak ditë më parë u hamëndësua se ajo gjendej në Shqipëri dhe me sa duket është e vërtëtë. Ajo ka kaluar pushimet në Sarandë, Orikum, ka vizituar Llogaranë dhe zonën përreth.

Ndër të tjera, teksa ka ndarë pamje nga vendet që ka vizituar, ajo shkruan ‘E dua Shqipërinë’.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përplasi për vdekje një grua dhe u largua! Arrestohet 39-vjeçari dhe ekstradohet në Kanada