E lindur në Angli, vajza e Granit Xhakës kërcen me këngën 'Kuq e Zi' në sfond (VIDEO)

Futbollisti shqiptar i Kosovës, Granit Xhaka, edhe pse përfaqëson ngjyrat e Zvicrës, është shumë i lidhur me flamurin kuq e zi shqiptar, diçka që ai nuk e ka fshehur kurrë.

Mesa duket ai ndjenjën e partiotizmit e ka përcjellë edhe te vajza e tij, e cila ka lindur në Angli, vendin ku dhe ai luan nën rradhët e ekipit të Arsenal.

Së fundmi, Xhaka ka publikuar një video në 'Tik Tok' të vajzës së tij, e cila shfaqet duke kënduar e kërcyer nën ritmet e këngës 'Kuq e Zi' të Elvana Gjatës.

Bashkëngjitur me videon e cila ka marrë miliona shikimi, 29-vjeçaro ka shkruar edhe fjalën 'Krenar'.
 

G.B./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Transformimi i Gëzim Çelës, ‘bosi i kokainës’ duket se i është nënshtruar operacioneve plastike

FOTO/ Transformimi i Gëzim Çelës, ‘bosi i kokainës’ duket se i është nënshtruar operacioneve plastike